Teknolojiyle Donatılmış Eğitim Kampüsü

Okul öncesi binamızda yer alan akıllı tahta ve akıllı masalarla donatılmış sınıflar, spor salonu, oyun bahçesi, görsel sanatlar sınıfı, müzik ve satranç atölyeleri gibi öğrenme ortamlarımız, öğrencilerimizin öğrenme konusundaki heyecanlarını desteklememize ve geliştirmemize yardımcı olur.

Eğitim Kampüsü Farkı

MEV Koleji’nde öğrencilerimizin, birden çok spor dalıyla ilgilenmesine olanak sağlayan açık ve kapalı spor alanları, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve 550 mt²’lik alana sahip Kapalı Spor Kompleksi bulunur.

Öğrencilerimiz Futbol halı sahası, voleybol, hentbol ve basketbol sahaları, halk oyunları, jimnastik salonu gibi hizmetlerden istedikleri ölçüde yararlanır sera ve hobi bahçelerinde doğal yaşamla iç içe eğitimlerini sürdürürler.

Ayrıca,  akıllı tahtalar, akıllı masalar, tablet ve 3D destekli 21. Yüzyılın eğitim teknolojileriyle donatılmış ferah sınıfları, İnovasyon ve Teknoloji Laboratuvarları, tam donanımlı fizik, kimya, biyoloji, fen bilgisi ve bilgisayar laboratuvarları, görsel sanatlar ve müzik atölyeleri, Türkçe ve yabancı dillerde binlerce eseri bünyesinde barındıran kapsamlı iki kütüphanesi ve 400 kişilik konferans salonu öğrencilerimize hizmet verir.


 

Temiz, Ferah, Güvenli

Bir eğitim kampüsünde öğrenim görmenin tüm ayrıcalıklarını yaşayan okul öncesi öğrencilerimiz, şehir trafiğinin gürültü ve risklerinden uzak, doğal ve mimarî peyzajla düzenlenmiş güvenli, hijyenik eğitim ortamlarında öğrenim görürler.

Eğitim Birimlerimiz