Salih Özmen

Anadolu Lisesi, Fen Lisesi

Koordinatör Müdür


Ocak 1974 de Denizli’de dünyaya geldi. İlkokul eğitimini Denizli-Honaz Atatürk ilkokulunda, Orta Okulu öğrenimini, Denizli Pamukkale Orta Okulu’nda, Lise öğrenimini ise Denizli Lisesi’nde Fen ve Matematik bölümlerinde tamamladı.Üniversite / Lisans öğrenimini İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümünde  “bilmediğinin kabulünün gerçeğe ulaşmak için ilk şart olduğu”, bilincini kazanarak tamamladı.

Fizik programını bitirdikten sonra İ.T.Ü. Nükleer Enerji Enstitüsünde yüksek lisans programına kabul edildi. Yüksek lisans öğrenimine devam ederken Yahya Kemal İlköğretim okulunda fen bilgisi, matematik öğretmenliği ve İTÜ Taşkışla Bilim Merkezinde Rehber öğretmenlik, Ar-Ge çalışmaları yaptı. Şişli Lisesinde fizik öğretmenliği ve askerlik görevi sonrası uluslararası bir firmada işletme müdürlüğü, dershane ve özel okullarda öğretmenlik, müdür başyardımcılığı, müdürlük ve koordinatörlük görevleri aldı. 1999 yılından bu yana özel okul sektöründe görev yapan ve Eylül 2012 de MEV Kolejinde İlköğretim Okulu Müdürlüğü görevine getirilen Salih Özmen halen Anadolu ve Fen Lisesi Müdürlüğü ile Koordinatör Müdürlük görevlerini sürdürmektedir.

Ad Soyad (*)

Eposta (*)

Konu

İletiniz


(*) Doldurulması zorunlu alanlar.

Form gönderimlerinde IP kontrolü yapılmaktadır. MEV Koleji, öğretmenlerimizin başvurusu durumunda bu bilgilerin yetkili kurumlara sunulması hakkını saklı tutar.