21 Ekim 2016
Haberler
MEV Koleji Öğrencileri, Okul Öğrenci Meclis Başkanını ve Başkan Yardımcısını Seçti

MEV Koleji Öğrencileri, Okul Öğrenci Meclis Başkanını ve Başkan Yardımcısını Seçti

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı okul öğrenci meclis başkanlığı için yapılan seçim çalışmaları 19 Ekim Çarşamba günü tamamlanmıştır. Sandık kurulu üyelerimizin sayımıyla elde edilen sonuçlara göre her kadememiz için ayrı ayrı başkan ve başkan yardımcısı seçilmiştir.

İlkokul adaylarımız arasından 3-C sınıfı öğrencisi Umut Eren Kavak en yüksek oyla okul öğrenci meclis başkanı seçilmiştir. 4-A sınıfından Eylül Naz Çetin başkan yardımcısı olmuştur.

Ortaokul adaylarımızdan 7-C sınıfı öğrencisi Tan Temel en yüksek oyu alarak okul öğrenci meclis başkanı seçilmiştir. 5-C sınıfından Ömer Güler başkan yardımcısı olmuştur.

Anadolu Lisesi aday öğrencilerinden 11-B sınıfı öğrencisi Ömer Ayağ en yüksek oyu alarak okul öğrenci meclis başkanı seçilmiştir. 11-B sınıfından Nalan Aydemir başkan yardımcısı olmuştur.

Fen Lisesi aday öğrencilerinden  10 Fen sınıfından Oğuzhan Korkmaz en yüksek oyu alarak okul öğrenci meclis başkanı seçilmiştir. 9 Fen sınıfından Şebnem İplikçi başkan yardımcısı olmuştur.

Okul öğrenci meclis başkanı Ömer Ayağ, Mev Koleji Özel Büyükçekmece Okullarını ilçede temsil edecek genel başkandır.Etiketler