Yüzmede Madalyaları Topladık

Yüzmede Madalyaları Topladık

31 Mayıs-01 Haziran 2016 tarihleri arasında Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen yüzme müsabakalarında yüzme takımımız okulumuzu başarıyla temsil edip birçok başarıya imza atmıştır.

Yıldız Erkekler Kategorisinde;

Mert Hüseyin İBİŞ  50M Serbest İlçe 2. si – 50M Kelebek İlçe 3.sü

Yiğit DUMAN 50M Kurbağalama İlçe 2.si

Kaan ERCİŞLİ 50M Kurbağalama İlçe 3.SÜ

4X50 Bayrak yarışında Yıldız Erkek Takımımız Mert Hüseyin İBİŞ, Yiğit DUMAN, Kaan ERÇİŞLİ, ve Ömer Faruk GÜLER İlçe 2.si olmuştur

Genç B Bayanlar Kategorisinde;

Ezgi SICAK 50M Serbest İlçe 1. si – 50M Kelebek İlçe 1. si

Sezin ÖZCAN 50M Sırtüstü İlçe 2.si

Gökçe İSKENDER 50M Serbest İlçe 2. si

Genç B Erkekler Kategorisinde;

Baha TANRISEVEN 50M Kelebek İlçe 3. sü

Yağız TANRISEVEN 50 Sırtüstü İlçe 2. si

Küçük Kız Kategorisinde;

İlay GÜLER  50M Serbest İlçe 1. si – 50M Kurbağalama İlçe 2.si

Şevval ÇEBİ 50M Sırtüstü İlçe 2.si – 50M Kelebek İlçe 2. si

4X50 Bayrak yarışında Küçük Kız Takımız İlay GÜLER, Şevval ÇEBİ, Elif GÖÇER ve Ekin ATASAYAR İlçe 1.si olmuştur.

Küçük Erkekler Kategorisinde;

Efe Ata AKYÜZ 50M Serbest İlçe 3.sü – 50M Kurbağalama İlçe 3.sü

4X50 Bayrak yarışında Küçük Erkek Takımımız  Efe Ata AKYÜZ, Alper YÜKSELER, Berk AKGÜN ve Tuna KAPAN  İlçe 2. si olmuştur.

Minik A Kızlar Kategorisinde;

Eylül DURDABAK 50M Kurbağalama İlçe 1. si – 50M Kelebek İlçe 1. si

4X50 Bayrak yarışında  Minik A  Kız Zeynep  ASSAN, Damla AKDENİZ, Öykü ÖZTÜRK  ve Eylül DURDABAK  İlçe 1. si olmuştur.

Minik A Erkek Kategorisinde;

Bulut ÇALIŞKAN 50M Kurbağalama İlçe 1. si – 50 M Kelebek İlçe 1.si

4X50 Bayrak yarışında Minik A Erkek Ata Efe  ZORA, Bartu ERCİŞLİ, Batu GÖSTERİŞLİ ve Bulut ÇALIŞKAN İlçe 2. si olmuştur.

Minik B Kızlar Kategorisinde;

Güneş GÖCEK 25M Serbest İlçe 1. si – 25M Sırtüstü İlçe 1.si

Duru TUNALI 25M Serbest İlçe 2. si– 25M Sırtüstü İlçe 2.si

Lara ÇAKMAKÇI 25M Serbest İlçe 3. sü

Minik B Erkek Kategorisinde;

Can TUNALI 25M Serbest İlçe 1. si olmuştur.

Öğrencilerimiz okulumuza toplamda 10 Altın Madalya, 10 Gümüş Madalya , 6 Broz Madalya, 2 tane birincilik 3 tane 2.lik kupası kazandırmışlardır.



Etiketler